KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7347434
nr 734 7434
Blyerts
G Falk, komposition, signerad, -1987, bladets mått: 45x38
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:36:44
13/1 16:45:18